Sercan Rona

Evlilik Teklifi Fikirleri

Unutulmayacak Evlilik Teklifi Fikirleri

Birçok insanın hayalidir evlilik. Sevdiği insan ile bir yuva kurup bir ömür yaşamak. Peki evlilik teklifini unutulmaz bir ana dönüştürmeye ne dersiniz? Özellikle bayanların hassas olduğu romantik evlilik teklifleri için araştırma yaptık. Sizin de hoşunuza gidecek ve hatta belki de hayata geçireceğiniz bir evlilik teklifi fikirlerini yazımızda bulabilirsiniz.

 

Romantik Evlilik Teklifleri

Evlilik teklifiniz için romantik fikirler mi arıyorsunuz? Bu evlilik teklifi fikirleri hayatınızın en unutulmaz anı için size yardımcı olacaktır. Elbette okuduğunuzda kulağa hoş gelen fikirler olacaktır. Ancak önerimiz size ve eş adayınızın karakterine, tarzına uygun olması veya sizin yeteneğinize ve bütçenize uygun olması burada dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

 

İlk Tanışma Ortamı: İlk tanışma veya buluşma anınızdaki detayları hatırlıyorsanız; ortamı, yaşanılan olayları, konuşmaları veya objeleri yeniden oluşturun. Bu basit bir fikir gibi görünebilir, ancak detaylı düşünürseniz zorluk ve etki derecesi sizin tüm detayları tekrar yaşatabiliyor olmanıza bağlıdır.

 

 

Dönme Dolapta Evlilik Teklifi: Lunaparklar her zaman çok eğlencelidir. Özellikle lunapark deyince birçok insanı çocukluğuna ve en mutu olduğu anlara götürmektedir. Bu ana bir de evlilik teklifi eklerseniz, bir ömür boyu sürecek, hafızalardan silinmeyecek bir evlilik teklifiniz olabilir. Dönme dolabın en tepeye çıktığı ve manzaranın tadını çıkarmaya başladığınız an, bağırarak aşkınızı ilan edip, sevdiğiniz insana sizinle evlenmesini isteyin. Ancak yüzük takacaksanız heyecandan düşürmemeye dikkat edin. Yine de yanınızda getirirseniz yüzüğü düşürmemeye dikkat edin.

 

 

Kumsalda Evlenme Teklifi: Önceden planlandığınız uygun ve sizin için anlamı olan bir sahil şeridinin kumsalı seçmelisiniz. Kumsalı mum, güller gibi dekoratif eşyaları kullanarak romantik bir ortam oluşturabilirsiniz.

 

Tiyatro Sahnesinde Evlenme Teklifi: Eğer sevdiğiniz insan tiyatroyu seviyorsa ona sevdiği bir oyunun biletini alarak tiyatroya gitmeyi teklif edebilirsiniz. Elbette tüm bunlardan önce tiyatro ekibine ulaşıp, onlardan yardım almanız gerekecektir. Oyunun sonunda isimlerinizi söyleyerek sizi anons etmelerini isteyin. Ardından sizin evlilik teklifinde bulunmanız unutulmayacak bir an yaşamanızı sağlayacaktır.

 

Kitabında İçinde Evlilik Teklifi: Son okuduğu kitabından bir tane daha alıp, kitabın ortasından sonraki bir bölümü yüzük girecek boyutta açarak kitap içine yüzüğü yerleştirin. Sayfa ayracının altına sayfa numarasını belirtin. Tabi ki o sırada teklifiniz için yanında olmanız gerekmektedir.

 

Su Altında Evlilik Teklifi: Tüplü dalma deneyiminiz varsa yüzüğünüzü ve su altı kameramanınızı ayarlamanız yeterlidir. Su altı dalışı organizasyonu ayarlayıp, yüzüğünüzü çıkarıp su altında evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Eğer her şey yolunda giderse bu teklifin yaşatacağı deneyim büyülü olacaktır.

 

Balık Oltası Ucunda Evlilik Teklifi: Eğer doğayı seviyorsanız balık tutmayı organize edebilirsiniz. Oltanın ucuna yem bağlarken bir taraftan da yüzüğü bağlayın. Oltanın ucundaki yüzük, evlilik teklifi için mükemmel ve maliyetsiz bir seçim olacaktır. Ancak yüzüğü sıkı bağladığınıza emin olun. Aksi halde bu teklif size önemli bir maliyete hatta yorucu bir yüzme performansına neden olacaktır.

 

Drone İle Evlilik Teklifleri: Teknoloji çağında buna uygun bir teklif yapmak isterseniz. Drone altına bağlayacağınız yüzük ve kısa bir not ile direkt hedefe teslimat yapabilirsiniz.

 

T-shirt İle Evlilik Teklifleri: Önceden hazırlatacağınız evlilik mesajlı t-shirtleri davet edeceğiniz arkadaşlarınız giymesini sağlayın. Davet günü toplu bir fotoğraf çekimi sırasında dostlarınızın t-shirtlerini göstermelerini sağlayın. Bu mükemmel bir iz bırakacak evlilik teklifine yol açacaktır.

 

Sokak Sanatçısı İle Evlilik Teklifleri: Yerel sokak sanatçısından konuşma balonları ile çiziminizi yapmasını isteyin. Balonlarda evlilik teklifi yer alması yine sürpriz ve eğlenceli bir evlilik teklifi olacaktır.