Sercan Rona

Ronaff Pırlanta

 

Ronaff, pırlanta tecrübesi, değerli taşlardaki uzmanlığı, tasarımları, güler yüzlü ekibi ile size ve sevdiklerinize özel ve değerli bir hediyeyi elleriyle yapmaktan mutluluk duyar.

Türkiye’de başlayan pırlanta serüveni, günümüzde yurt dışına kadar uzanan satış ağı, geniş pırlanta ve değerli taş stoğu, kendi üretimini yaptığı atölyesinde, 1972 yılından beri kuyumculuktan gelen tecrübe ile çok özel tasarımlar üretiyor.

Zevkli, yenilikleri ve müşteri önerilerini her zaman dinleyen, işini keyifle yapan, hizmet sunmaktan ve üretmekten mutluk duyan Ronaff Pırlanta, bu düşünceyle kısa zamanda sektördeki yerini sağlamlaştırıyor. Her kalite ve her boyut pırlanta ve değerli taşlar ile sizlerin en severek kullanabileceği, kutusunda değil üzerinde duracak ve aynı zamanda herkesin sahip olabileceği pırlantalı takılar üretmektedir. Tektaş modellerinden beştaş ve tamturlara, çok özel gerdanlık modellerinden farklı küpe ve bilekliklere kadar birçok farklı modeli bir arada sunabilmektedir. Hepsi birbirinden tecrübeli Ronaff ekibi bunların yanı sıra günlük pırlantalı takılardan oluşan özel koleksiyonlar da oluşturmaktadır. Ayrıca size özel ürün üretebilme vizyonuna sahip olmanın verdiği tecrübe ile hayalinizdeki ürünleri de gerçeğe dönüştürebiliyor.

Teker teker kontrolden geçerek Ronaff taş stoklarına girmeye hak kazanan pırlantalar, kesim, renk ve temizlik gibi kriterlerin en kaliteli olanları baz alınarak ürünlerde kullanılıyor. Yüksek kalite ve standartlara ürün üretmek için her geçen gün kendini yeniliyor.

Eski adıyla RONA KUYUMCULUK, YENİ ADIYLA RONAFF Pırlanta, özellikle son yıllarda Türkiye’de 82 noktaya pırlanta tedariği sağlamaktadır. Her yıl dünyanın en önemli mücevher fuarlarına takip ederek vizyonunu daha da ileriye taşımaktadır.

Daha detaylı incelemek için Ronaff Pırlanta’yı ziyaret edebilirsiniz!